Zdeněk Koreček

Logo Koreček Zdeněk
Firma Zdeněk Koreček vznikla 1.1.1994 jako český soukromý podnikatelský subjekt, který se z počátku specializoval na činnost Velkoobchod telekomunikačním materiálem se specializací na dodávku materiálů pro vybavení nadzemích tratí jednotné telefonní sítě pro SPT TELECOM a.s. (dnes Česká telekomunikační infrastruktura, a.s.)

Neustálé rozširování sortimentu znamelo rozšíření sortimentu velkoobchodu o elektroinstalační a zejména zemnící materiál ve kterém patříme mezi přední dodavatele v České republice. Od roku 2002 je firma držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001 na předmět činnosti „Velkoobchod telekomunikačním, elektroinstalačním a zemnícím materiálem“ vydaným certifikační autoritou Český lodní a průmyslový registr. Odkaz „Elektro Koreček“ Vás nasměruje na elektronický obchod www.elektrokorecek.cz kde naleznete průřez naším sortimentem s přímou možností objednávky, akční nabídkou zboží i se sortimentem ve výprodeji za zajímavé ceny.

Od roku 1996 od 31.10.2014 firma Zdeněk Koreček provozovala rekreační středisko Geofond ČR v Chotěboři které se nachází v malebné krajině Chráněné krajinné oblast Železné hory v těsné blízkosti přírodní rezervace Údolí Doubravy.

Půjčovna stavebních strojů, nařádí a lešení byla na provozovně Sokolohradská 8, Chotěboř, otevřela v roce 2003 jako reakce na poptávku trhu v regionu po této službě. V roce 2011 byla otevřena pobočka v Havlíčkově Brodě, Beckovského 2045 která zajišťuje pokračování této služby v centru města v místě, které má jako půjčovna strojů tradici více než 18 let. Půjčovny jsou moderně vybaveny nařadím a stroji pro stavbu i domácnosti. Podroubnou nabídku půjčoven včetně cen naleznete na odkazu Půjčovna nařadí Koreček který Vás nasměruje na stránky www.pujcovnanaradi.biz.