KorCar, s.r.o.

Logo KorCar s.r.o.
Firma KORCAR s.r.o. byla založena v roce 1998 bratry panem Korečkem Zdeňkem a Miloslavem pod původním názvem EUROZINK s.r.o. pro jiný zamýšlený projekt.

V roce 1999 byl původní záměr přehodnocen a společnost se zaměřila na poskytování služeb nákladní autodopravy a půjčování osobních vozidel ostatním rodinným firmám a ostatním zákazníkům. Firma vlastní licenci č. 022100 pro mezinárodní silniční přepravu zboží pro cizí potřeby a koncesní listinu na Silniční motorovou dopravu nákladní vnitrostátní i mezinárodní.

Nákladní doprava

Služby nákladní autodopravy vám můžeme nabídnout formou:

Silniční přeprava zboží pro cizí potřeby je účtována formou sazby za km. Vozidlo je přistaveno se zkušeným řidičem s vozidlem odpovídajícím požadavku zákazníka. Je možno využít návěsu Schwarzmüller s hydraulickou rukou Stern 125, která umožňuje komfortní složení na místo určení bez nutnosti asistence vysokozdvižného vozíku zákazníka. Rovněž unikátní Iveco Astra HD 6 84.38R s hydraulickou rukou Ferrari F 932 A3 CM umožňuje práci v terénu až 9,5 m! od osy auta.

Dalším unikátním produktem firmy Korcar s.r.o. je pronájem nákladního vozidla plně připraveného k jízdě včetně PHM zákazníkovi, který si osadí vlastního řidiče - toto umožňuje flexibilnější využití vozidla zákazníkem pro celodenní využití, které by jinak z důvodu např. malé kilometráže nebylo s komerčním řidičem možné. Další vhodné použití je, když řidič zákazníka plní ještě jiné pracovní úkoly mimo řízení pronajatého vozidla.

Podrobnou nabídku nákladní autodopravy včetně cen naleznete v záložce nákladní autodoprava.

Pronájem motorových vozidel

Firma pronajímá osobní vozidla pouze formou měsíčního pronájmu. Jiná forma pronájmu pouze po individuální domluvě.

Nabídka vozového parku zahrnuje mimo jiné:
Audi S8, Audi A8, Audi A6 kombi, VW Passat variant kombi, Škoda Octavia, Škoda Fabia II kombi, Škoda Fabia, Škoda Felicie.

Podrobnou nabídku půjčovny osobních vozl včetně cen naleznete v záložce pronájem motorových vozidel.

Adresa provozovny:

Kromě zprávy, kterou nám chcete odeslat, vyplňte prosím i Vaše jméno, příjmení a kontaktní e-mailovou adresu. V případě zájmu o rychlejší kontakt můžete vyplnit i telefonní číslo.

Kontaktní formulář

* povinné položky

Ověřovací kód
Ověřovací kód