Koreček s.r.o.

Logo Koreček s.r.o.
Firma Koreček s.r.o. byla založena v roce 1996 bratry panem Korečkem Zdeňkem a Miloslavem.

Provedeme pro Vás telekomunikační práce na zakázku včetně zemních prací (ruční výkopové práce, výkopové práce pomocí mini bagrů a UNC, odvoz zeminy), podvrtů, položení metalických nebo optických kabelů, instalace a zapojení spojek a rozvaděčů.

Jednatel společnosti pan Koreček Zdeněk starší s celoživotní praxí vedoucího montáže SPT Telecom, s.p. (SPT Telecom a.s.) získává v roce 1997 od Českého telekomunikační úřadu pověření pro firmu k zřizování, montáž, údržba a servis zařízení jednotné telekomunikační sítě, v rozsahu: drátová vedení v místních sítích včetně kabelových souborů, kabelová vedení s optickými vlákny.

Tato činnost byla ze zákona v roce 2001 transformována na řemeslnou živnost výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Firma realizovala tisíce účastnických přípojek a realizovala výstavbu nebo rekonstrukci stovek kilometrů drátových i optických telekomunikačních vedení zejména v regionech Kolín, Kutná Hora, Čáslav, jako přímé dodávky pro SPT Telecom a.s. – dnes Česká telekomunikační infrastruktura, a.s., nebo jako subdodavatelé pro firmy EuroMontela spol. s r.o., SITEL, spol. s r.o., ROSS ELEKTROTECHNIK s.r.o.

V roce 2009 například firma realizovala pro firmu Coprosys - LEONET s.r.o. stavby FTTH Chotěboř 1.etapa - sídliště, pokládka ochranných trubek pro optické kabely a FTTH Chotěboř 2.etapa - pokládka ochranných trubek pro optické kabely.

Provedeme pro Vás elektrikářské práce partou zkušených vlastních elektrikářů disponujících zkouškou o odborné způsobilosti s dlouholetou praxí:

  • rozvody elektrické energie v nebytových obchodních, skladovacích i kancelářských objektech,
  • rozvody elektrické energie v rodinných domech,
  • výstavbu veřejného osvětlení a podobných staveb včetně zemních a ostatních prací.

Naše firma realizavala mimo jiné výkopové a elektromontážní práce na zakázce - Areálové osvětlení a příjezdová komunikace stavby DHL Hradec Králové.

Provedeme pro Vás zednické práce partou zkušených vlastních i externích zedníků a přidavačů s dlouholetou praxí.
Referenční stavby:

  • obchodní a zábavné centrum, Břevnická 1666, Chotěboř,
  • obchodní prostor, Beckovského 2045, Havlíčkův Brod,
  • rekonstrukce bytového jádra, Chotěboř.

Provedeme pro Vás zemní a výkopové práce prostřednictvím minibagrů PELJOB, nakladači UNC a Locust se zkušenou obsluhou s dlouholetou praxí.

Zajistíme pro Vás dle dohody na klíč:

  • Dopravu stroje na staveniště.
  • Provedení zemních, výkopových a jiných prací těmito stroji dle dohody včetně např. úklidu sněhu.
  • Odvoz zeminy a sutě ze staviště vlatními nákladními auty a kontejnery.
  • Dopravu stroje ze staveniště.

Více podrobností naleznete na odkazu „Výstavba Koreček“ který Vás nasměruje na internetové stránky www.vystavbakorecek.cz.

Od roku 1998 se firma zabývá správou a pronájmem nemovitostí se zaměřením na nebytové prostory zejména v kraji Vysočina a Středočeském kraji. Do portfolia společnosti patří významné reality, jako jsou administrativní budovy, podnikatelské areály a další budovy ve kterých nabízí pronájmem obchodních, výrobních, skladových a kancelářských ploch včetně souvisejících služeb. Areály jsou vzhledem k technickému vybavení schopny uspokojit náročné zákazníky. Cílem naší společnosti je poskytovat nájemcům komplexní služby dle jejich individuálních požadavků. Nabízíme k pronájmu nemovitosti v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Chotěboři, Chotěboři - místní část Příjemky, Golčově Jeníkově, Kutné Hoře.

Více podrobností naleznete na odkazu „Výstavba Koreček“ který Vás nasměruje na internetové stránky www.realitykorecek.cz.